#1 2007-09-18 23:01:14

Krasnalek

Administrator

4235762
Call me!
Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 26
Punktów :   

Historia!

Bardzo bym prosił o przysyłanie informacji na temat Waszych rodzin (zdjęcia, publikacje, jakieś historie też mogą być...) tyle tego opowiadaliście, pokazywaliście... Jeśli tutaj nie macie jak lub nie chcecie, aby było to zamieszczone w internecie czekam na takie rzeczy na mailu: krasnal9171@wp.pl

Od razu mówię, że mam zamiar wykorzystać część tych rzeczy w prezentacji maturalnej jako dodatkowe informacje i pomoce naukowe (mój temat: "Tragedia narodu Żydowskiego na podstawie literatury i filmu. Dokonaj analizy porównawczej."). Mam dużo rzeczy, ale jak będę miał więcej będę mógł powybierać...
Dlatego możecie wrzucać tu nie tylko swoje historie rodzinne, ale jak macie coś godnego uwagi to dawać ! ! !

Pozdrawiam i czekam na jakieś odpowiedzi


When the sun shines we shine together, Polin 2 will be forever!
On the road and on the bus we sleep while madonna speaks to us ! ! !

Offline

 

#2 2007-09-18 23:20:06

agata

Użytkownik

1171262
Skąd: Frombork:)
Zarejestrowany: 2007-08-23
Posty: 12
Punktów :   

Re: Historia!

miałam podobny temat na swojej prezentacji - Antysemityzm i Holocaust w literaturze polskiej drugiej poł. XXw.
W jakiś sposób to się nakłada. Służę pomocą i moge polecić ciekawą bibliografię.

Jakieś zdjęcia przeslę w przyszlym tygodniu  bo wyjezdzam.

Offline

 

#3 2007-09-19 18:31:30

Krasnalek

Administrator

4235762
Call me!
Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 26
Punktów :   

Re: Historia!

ok w takim razie czekam...

literaturę i filmy mam już w sumie, ale nie będę wypisywał, bo jeszcze ktoś z Tychów to przeczyta i potem będziemy mieć takie same ale jak ktoś ma jakieś propozycje to proszę najlepiej na pocztę lub gg a ja to przemyślę...


When the sun shines we shine together, Polin 2 will be forever!
On the road and on the bus we sleep while madonna speaks to us ! ! !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pomorskiotsii.pun.pl www.rebelde.pun.pl www.nidapinczow.pun.pl www.teaminvictis.pun.pl www.feralheart-super-gierka.pun.pl